Telefon
+48 661 664 022
Polub nas!

Fotowoltaika dla gmin i samorządów

WhatsApp Image 2022-12-08 at 15.45.03

Fotowoltaika dla gmin i samorządów

Mieszkańcy Twojej gminy zasługują na najlepsze!

Zadbaj o wspólne dobro ludzi w Twojej gminie i spraw, że ich rachunki za prąd zostaną zmniejszone do minimum! Twoich mieszkańców stać na to!

Ciągle rosnące rachunki za prąd, powodują, że ludzie boją się, że im nie sprostają. Zużywane przez nas spore ilości energii również nie pozostawiają wiele do życzenia bowiem świat idzie do przodu i otaczająca nas technologia, ma spore wymagania.

Jak zatem rozwiązać ten problem w Twojej gminie?

Montaż instalacji, która pozwala na zmianę energii słonecznej w elektryczną, to krok do lepszego jutra. Mieszkańcy dzięki zamontowanym panelom fotowoltaicznym, będą mogli zaoszczędzić na rachunkach za prąd, a gmina zaprzestanie emisji gazów cieplarnianych oraz dwutlenku węgla, tak szkodliwego dla naszego środowiska. Koszt takiej inwestycji może wydawać się dosyć sporym przedsięwzięciem aczkolwiek na rynku znajduje się spora ilość przetargów fotowoltaicznych, których wygranie gwarantuje dużą sumę dofinansowania. Rok 2019 będzie obfitował w ich mnogość, dlatego fotowoltaika w Wielkopolsce ma szansę na duży rozwój.

Montaż ogniw fotowoltaicznych w gospodarstwie domowym to przede wszystkim oszczędność oraz forma ubezpieczenia się przed wszechobecną podwyżką cen za prąd.

Dodatkowo długoletnia gwarancja daje pewność, że inwestycja została wykonana na najwyższym poziomie i przez bardzo długie lata, będzie zapewniała mieszkańcom gminy bezpieczeństwo oraz poczucie spokoju. Bezobsługowa konstrukcja nie wymaga od domowników już żadnej dodatkowej pracy.

Podejmując się jednak tak ważnej decyzji jak montaż paneli fotowoltaicznych w Twojej gminie, musisz pamiętać o wybraniu odpowiedniej firmy, która wykona projekt w sposób profesjonalny. Na wysoce jakościową realizację montażu, składa się wiele czynników jak dobry projekt, moduły fotowoltaiczne, których awaryjność jest znikoma, odpowiedni kąt nachylenia konstrukcji a także miejsce jej montażu. W przeciwieństwie do kolektorów słonecznych, ogniwa fotowoltaiczne mogą być montowane nie tylko na dachu, ale i gruncie. Ta wspaniała możliwość wyposażenia mieszkańców Twojej gminy w panele fotowoltaiczne, nie może Was ominąć. To gwarancja niezależności elektrycznej i produkowania swojego, darmowego prądu.

Spraw by społeczność Twojej gminy wspólnie produkowała większe ilości zielonej energii, jednocześnie sprawiając radość sobie i naszemu środowisku.

Stać Was na to!