Telefon
+48 661 664 022
Polub nas!

Magazyny energii przemysłowe , dla domu – Twoje źródło oszczędności

Przemysłowe magazyny energii są idealnym rozwiązaniem dla firm i przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować swoje zużycie energii. Dzięki nim możesz przechowywać nadwyżki energii wyprodukowanej przez Twoje instalacje fotowoltaiczne, zamiast odsprzedawać ją do sieci energetycznej. 

Magazyn energii pozwoli Ci zoptymalizować zużycie darmowej energii z fotowoltaiki. Dzięki niemu zyskasz swobodę w jej wykorzystaniu i zmaksymalizujesz swoje oszczędności. Urządzenie zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo w przypadku awarii zasilania – kiedy w okolicy nie ma prądu, Ty ciągle masz do niego dostęp. Niezależność i wygoda jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

magazyny energii
Realizacje OZEexpert 2023
Realizacja OZEexpert 2023

Magazyny energii - zalety

  Współpraca z instalacją fotowoltaiczną

  • Zamiast oddawać nadwyżki energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną, zatrzymaj je w magazynie. Zgromadzoną energię wykorzystasz w nocy, podczas awarii sieci lub gdy produkcja będzie niewystarczająca do Twoich potrzeb.

 

Oszczędność na rachunkach 

  • Umożliwiają Ci oszczędzanie na rachunkach za energię, przechowując nadmiar wyprodukowanej energii na późniejsze użycie.

Ochrona środowiska

  • Przyczyniają się do ochrony środowiska, umożliwiając wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Łatwe w obsłudze

  • Są łatwe w obsłudze i instalacji, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla każdego domu

oferta@ozeexpert.pl